Vb Selejtező I Csoport, Vb Selejtező 2021 Tabella

A csoport két sereghajtójának találkozóján Andorra 2–0-ra legyőzte San Marinót. Lewandowski lerendezte Andorrát a vb-selejtezőnFolytatódott a 2022-es labdarúgó-világbajnokság selejtezősorozata, a magyar érdekeltségű csoportban Andorra Varsóban lépett pályára Lengyelország vendégeként. A nem túl magas színvonalú meccsen Lewandowski kétszer is betalált, és a hazaiak 3–0-ra nyertek. A "brazil" Metaliszt kiütötte a DVSC-tA labdarúgó Európa-liga I-csoportjának 1. fordulójában a magyar bajnok Debrecen 5–0-ra kikapott az ukrán Metaliszt Harkivtól a Puskás Ferenc Stadionban. A debreceniek Kabát Péter kiállítása miatt a 42. perctől emberhátrányban játszottak, de ekkor már két góllal vezettek a vendégek. A kvartett másik meccsén Dzsudzsák Balázs 90. percben lőtt góljával egyenlített a PSV a Sampdoria ellen (1–1). A találkozón Koman Vladimir gólpasszt adott az olasz csapatban. Kézilabda Eb: Tudta-e?

1. Magyar angol vb selejtező
  2. Sport365.hu - NEMZETKÖZI FOCI - Nemzeti válogatottak
  3. Magyar válogatott vb selejtező
  4. Félbeszakadt a botrányos vb-selejtező: Megdobálták a játékvezetőket a lelátóról - fotó, videó | csakfoci.hu

Magyar angol vb selejtező

Az angol válogatott 10–0-ra nyert San Marino vendégeként hétfőn a jövő évi katari labdarúgó-világbajnokság európai selejtezősorozatának magyar érdekeltségű I csoportjában, a hatos utolsó körében, ezzel kijutott a tornára. Az Eb-döntős háromoroszlánosoktól Harry Kane az első játékrészben 15 perc alatt négy gólt szerzett, így – Vivian Woodward, Dixie Dean és Tommy Taylor után negyedik angol játékosként – sorozatban második válogatott mérkőzésén talált be legalább háromszor az ellenfél kapujába. A találataikat szinte tetszés szerint szerző angolok végül tízszer voltak eredményesek, legutóbb 1964-ben, az Egyesült Államoknak lőtt ennyi gólt az együttes. A csoport másik mérkőzésén az albánok odahaza 1–0-ra legyőzték Andorrát, ezzel a csoport harmadik helyén zártak. A C csoportban Svájc kijutott a jövő évi katari labdarúgó-világbajnokságra, ugyanis a záróforduló hétfői játéknapján legyőzte Bulgáriát, az Európa-bajnoki címvédő Olaszország pedig pótselejtezőre kényszerül. A zárókör előtt Svájc és Olaszország azonos pontszámmal állt, de utóbbinak jobb volt a gólkülönbsége.